وانت فورد F-150 با تیونینگ Roush و موتور ۶ سیلندر ارائه شد!


گاهی ممکن است خودروی تولیدی خودروی محبوب ما باشد اما از نظر قدرتی کمتر از حد موردانتظار ما عمل کند. به همین خاطر فورد F-150 با قابلیت های مناسب فنی دیده می شود. در این خودرو از موتور ۶ سیلندر خورجینی استفاده می شود. این موتور توربوشارژ قدرت موتور را از ۴۵۰ به ۶۵۰ می رساند. 

این خودرو در وضعیت استاندارد قادر به تولید قدرت ۴۵۰ اسب بخار بوده و نمونه ۵ لیتری آن نیز نسبت به نمونه ۶ سیلندر قدرت کمتری دارد. تیونر Roush برای ارتقاء کیفیت و قدرت این موتور دست به کار شده و دو گزینه متفاوت را به مشتریان عرضه می کند.

وانت فورد F-150

گشتاوری این خودرو به ۸۲۷ نیوتن متر و قدرتی معادل با ۶۵۰ اسب بخار می رسد. تیونر Roush سیستم اگزوز خودرو را در وضعیت ۴ حالته تقویت کرده و راننده قادر خواهد بود که آن را به وسیله اپلیکیشن و با سوئیچ موجود در کنسول مرکزی کنترل نماید.

وانت فورد F-150

سیستم تعلیق آن بهبود یافته و به کیت بالا برنده ۵ سانتی متری در جلو مجهز شده است. توانایی فنرها و کمک فنرها در این سیستم تعلیق بهبود یافته و خودرو دارای جلوپنجره بزرگ، گلگیرهای برجسته و رینگ های ۲۰ اینچی می باشد.

وانت فورد F-150

وانت دوم سفارشی برای مشتریان Roush Nitemare 2019 می باشد. دارای موتور ۵ لیتری خورجینی با ۶ سیلندر و قدرتی معادل با ۶۵۰ اسب بخار و گشتاوری ۸۲۷ نیوتن متر دارد.

در قسممت اگزوز ۴ حالته است و به جای رینگ های ۲۰ اینچی دارای رینگ های ۲۲ اینچی می باشد. ارتفاع خودرو در این مدل به دلیل نزدیک شدن به حالت اسپرت و فرمان پذیری بهتر کم می شود.

The post وانت فورد F-150 با تیونینگ Roush و موتور ۶ سیلندر ارائه شد! appeared first on آرگا.


منبع : آرگا پورتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *