منتظر گوشی هوشمند اینتل باشید!


نمایشگرهای تاشدنی امروز به یک ترند تجاری تبدیل شده اند. اگر یک مایکروسافت از تولید گوشی هوشمند خودداری کند، این موضوع بدان معنا نیست که رقبای دیگر نیز برای تولید این گوشی ها بیکار نشسته اند.

LetsGoDigital از پتنت جدید شرکت اینتل رونمایی کرده که این پتنت مربوط به یک گوشی هوشمند یا تبلت می باشد. گوشی دیده شده در این پتنت از طراحی سه لایه با الگوی تاشدنی بهره مند شده و این موضوع بر محبوبیت این گوشی می افزاید.

 گوشی هوشمند اینتل

پتنت منتشر شده در میانه سال ۲۰۱۷ به ثبت رسیده و یک نمایشگر بدون حواشی را نشان می دهد. این نمایشگر به دلیل سه لایه بودن اندکی ضخیم به نظر خواهد رسید.

 گوشی هوشمند اینتل

گوشی شرکت اینتل دارای یک قلم هوشمند است که جایگاهی در محل تاشدن نمایشگر گوشی دارد. دوربین های این گوشی در داخل صفحه نمایشگر به شکل هماهنگ جای داده شده اند. رندرهای LetsGoDigital گوشی اینتل را به خوبی توصیف می کند.

 گوشی هوشمند اینتل

البته درباره تولید این گوشی هوشمند هیچ حکم قطعی وجود ندارد و ممکن است عرضه این گوشی تنها در حد یک طرح باقی بماند و اصلاً به مرحله تولید نرسد.

 گوشی هوشمند اینتل

البته اگر شرکت اینتل از اعمال ایده خود با سیستم عامل مایکروسافت منصرف شود، بالاخره یکی دیگر از قطعه سازها چنین کاری را انجام خواهند داد و طرح شبیه به آن را با سیستم عامل اندروید به کاربران می رسانند.

The post منتظر گوشی هوشمند اینتل باشید! appeared first on آرگا.


منبع : آرگا پورتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *