سوبارو WRX STI S209 با تغییرات ظاهری عرضه شد!


سوبارو WRX STI S209 احتمالاً قدرتمندترین محصول تولیدی سوبارو تا امروز می باشد. دارای موتور باکسر از نوع ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری توربوشارژ می باشد. مشخصات فنی این خودرو به شکل رسمی رونمایی نشده است.

شایعات از قدرت حداقلی ۳۴۱ اسب بخار برای خودروی تولیدی خبر می دهد. در واقع این خودروی تولیدی در مقایسه با نمونه استاندارد، ۳۱ اسب بخار قدرت بیشتر دارد. گشتاوری ۳۶۰۰ دور در دقیقه نشان می دهد که این دور در حد ۱۰ درصد افزایش داشته است.

سوبارو WRX STI S209

سیستم اگزوز سبک‌تر با ۱۷ درصد کاهش در مقاومت گازهای خروجی، سیستم خنک‌کننده حرفه‌ای با تنظیم دستی پاشش آب اینترکولر، سرسیلندرهای پولیش‌شده،  پمپ سوخت بهتر و پیستون‌ها و شاتون‌های تقویت‌شده از تغییرات در نظر گرفته شده برای این خودرو می باشد.

سوبارو WRX STI S209

جعبه دنده ۶ سرعته دستی بدون نیاز به تنظیم نسبت دنده ها از مشخصات فنی این خودرو می باشد. در بخش ظاهری این خودرو نیز شاهد تغییراتی چون افزایش قوای محرکه، افزایش ۱۵ میلی متری فاصله عرضی چرخ ها، افزایش ۴۳ میلی متری پهنای بدنه و نصب گلگیرهای برجسته هستیم.

سوبارو WRX STI S209

رینگ‌های طلایی زیبای BBS با اندازه ۱۹ اینچ، ترمزهای برمبو با ۶ پیستون در جلو و ۲ پیستون در عقب، لنت‌های قدرتمند، دمپرهای سفارشی برند Bilstein، آنتی‌روبار بزرگ‌تر عقب، تایرهای تابستانی ۲۶۵ میلی‌متری Dunlop، بوشینگ‌های تقویت‌شده و صندلی‌های ریکارو فرمان از امکانات و تجهیزات تولیدی سوبارو WRX STI S209 می باشد.

اواخر سال ۲۰۱۹ با ۲۰۰ دستگاه و در ترکیب بدنه آبی با رینگ های خاکستری یا بدنه سفید کریستالی با رینگ های طلایی عرضه خواهد شد.

The post سوبارو WRX STI S209 با تغییرات ظاهری عرضه شد! appeared first on آرگا.


منبع : آرگا پورتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *